CONCEPT

Bredgade 33A, 1260 København K
P. Hiort Lorenzens Vej 2A, 8000 Århus

info@concept.dk
+45 70 20 45 03

Salg, bureau

Hos os får du rådgivning af branchens nok mest erfarne team - og vi sikrer resultater på tværs af vores unikke sammensætning af medietags, medier og formater.

Jens Holm

jens@concept.dk

+45 2827 0193

Salg, direkte

Med vores team i Århus er vi endnu tættere på vores kunder og hjælper dagligt med at skabe resultater på tværs af vores unikke sammensætning af medietags, medier og formater.

Claus Skårup Christensen

claus@concept.dk

+45 4078 2420

Publisher Helpdesk

Kontakt os hvis du har et website, og vil høre mere om mulighederne for et samarbejde - eller hvis du allerede har et samarbejde med os, men brænder inde med et spørgsmål.

Kasper Jensen

kasper@concept.dk

+45 2637 8659

Salg, Programmatic

Vi er tæt på at være verdens mest fleksible partner, når det gælder programmatic advertising. Kontakt os nu og få indsigt i dine muligheder hos os.

Gian Rasmussen

gian@concept.dk

+45 3137 9027

Salg, Native

Native, Content Marketing, Advertorials, Sponsorerede indlæg, Subsites. Vores Native team sikrer alt fra projektledelse til distributionen. 

Mathias Noreng

mathias@concept.dk

+45 5337 5077

Client Service

Vores Client Service har et fundament støbt af høj faglighed tilsat ordenssans og entusiasme - samt grundingrediensen "Kunden har altid ret"

Henrik Sørensen

henrik@concept.dk

+45 5360 1793

x
Tilbud?

Tak for din besked!